GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggrelief 15966027
nr 1596 6027
Väggrelief
Märta Ankarswärd Grönvall (1890-1967), Ängel, monogramsignerad, glaserat lergods, 18x15 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:17:24
150 kr